• Сумчани виграли медалі на турнірі з вільної боротьби в Одесі
11:23, 19 травня 2021 р.

Сумчани виграли медалі на турнірі з вільної боротьби в Одесі

47-й міжнародний турнір з вільної боротьби "Чорне море" відбувся в Одесі. Тривав він два дні - 15-16 травня. Участь у ньому взяли понад 150 спортсменів з України. Сумщину представляли двоє борців, пише Суспільне.

Сумчанин Олександр Колдовський у ваговій категорії до 125 кілограмів у підсумку став переможцем турніру "Чорне море". Олександр, який є членом збірної команди України, здобув на змаганнях три перемоги у трьох поєдинках і виборов "золоту" медаль.

У кроці від першого місця, здобувши "срібну" нагороду, зупинився інший представник Сум Касум Касумов, який виступав у ваговій категорії до 74 кілограмів. Спортсменів до цих стартів підготували тренери Юрій Голуб-старший, Вадим Тасоєв, Євген Зернов та Руслан Тарабара.