• Сумчани у Києві поборолись за відкритий кубок України з дзюдо
15:47, 14 травня 2021 р.

Сумчани у Києві поборолись за відкритий кубок України з дзюдо

3 травня у Києві відбувся Відкритий Кубок України з дзюдо. Участь у змаганнях взяли спортсмени з України, Грузії, Литви, Кіпру та Туркменістану.

У ваговій категорії 73 кг і у вазі до 100 кг сумчани Артем Хомула та Алексєй Моїсєєв посіли другі місця і стали "срібними" призерами, пише Суспільне.

Студенти Сумського державного університету Наталья Чистякова у ваговій категорії 70 кг та Глухівського національного педагогічного університету Дільшот Халматов (вагова категорія 60 кг) вибороли кубок України та "золоті" медалі.

Студенти сумського "політеху" Геворг Манукян (вагова категорія 81 кг) та Євгеній Балєвський вибороли "срібні" медалі. Антон Шугалєєв (вагова категорія 66 кг), Семен Ракита (вагова категорія 100 кг) та Андрій Колесник стали "бронзовими" призерами. Олексій Галака у вазі понад 100 кг посів п’яте місце.