
17:45, 12 травня 2021 р.
Сумчан безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ у центрі міста
До Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, що традиційно відзначається у третю неділю травня, у Сумах проведуть безкоштовне тестування на ВІЛ.
Захід організовує громадська організація «Клуб «Шанс» і КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань».
Під час акції фахівці «Клуб «Шанс» проведуть експрес-тестування на ВІЛ у мобільній амбулаторії організації. Результати можна буде дізнатися за 15 хвилин. Також усі охочі зможуть отримати практичні рекомендації з профілактики ВІЛ і консультації щодо захворювання.
Серед спікерів акції:
Андрій Букін, директор громадської організації «Клуб «Шанс»;
Тарас Злиденний, директор КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань».
Захід відбудеться 14 травня о 15:00 на площі Покровській (орієнтовно позаду Центрального універмагу).
Сьогодні вірус імунодефіциту людини перестав бути вироком. Є безкоштовні ліки та сервіси, що дозволяють жити повноцінним життям на 100%. І єдине, що потрібно зробити, — пройти тест і вчасно почати терапію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:44
Вчора
Де купити трюмо в спальню, щоб відчути себе богинею?
Новини компаній
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...