фото
16:40, 11 травня 2021 р.

У Сумах відбувся відкритий чемпіонат області з карате WKC

фото

У спорткомплексі Сумського державного університету 9 травня відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з карате WKC. Участь у змаганнях взяли сім команд із Сум, Конотопа, Ямполя, Охтирки, Києва та Новомосковська, пише Суспільне.

На татамі змагались 150 спортсменів (юнаків і дівчат), які розіграли медалі у ката та куміте у п’яти вікових категоріях (від 7-ми до 16-ти років).

У підсумку перше загальнокомандне місце посіли бійці конотопського клубу "Воїн". Друге місце вибороли кияни, а третє – конотопці з "Легіону". Сумчани з клубу Відокремленого підрозділу конфедерації картате WKC посіли четверте місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію