Майбутня наукова еліта: студенти СНАУ здобули рекордну кількість перемог у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Підходить до завершення ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що відбувається щорічно під патронатом Міністерства освіти і науки України. У Сумському національному аграрному університеті взялися підбити проміжні підсумки цього конкурсу.

Загалом виш цього року підготував понад 36 призерів у різних галузях знань – студентів, чиї наукові розробки отримали високі оцінки від конкурсної комісії. Серед них 6 отримали абсолютну перемогу і диплом 1 ступеня; 9 срібних призерів, відзначених дипломом ІІ ступеня; а також 20 володарів дипломів ІІІ ступеня. Варто відзначити, що це один з найвищих показників університету за останні роки.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт відбувається щорічно за різноманітними галузями знань. Відбір кращих наукових робіт проходить у 2 тури. Перший, зазвичай, проходить у листопаді-січні, а другий – у лютому-квітні. Метою конкурсу є підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі