• Головна
  • Семінари на допомогу платникам податків у Сумах
11:30, 24 квітня 2013 р.

Семінари на допомогу платникам податків у Сумах

Допомогти зорієнтуватися у сучасному податковому законодавстві, роз’яснити платникам податків нововведення та зміни – одне з найважливіших завдань фахівців Міндоходів. З цією метою спеціалісти Державної податкової інспекції у м. Сумах систематично проводять семінари-тренінги, на які запрошуються і новостворені суб’єкти підприємницької діяльності.

Зважаючи на те, що з початку року в інспекції зареєструвалося 405 платників податків, зазначені заходи спілкування користуються великим попитом та зацікавленістю.

Наприкінці квітня спеціалістами ДПІ у м. Сумах було проведено спільний семінар з представниками Головного управління Міндоходів у Сумській області та Сумської філії редакції журналу «Вісник податкової служби України». Тема заходу: «Практика застосування норм Податкового кодексу України. Останні зміни».

Присутні платники податків були ознайомлені з актуальними питаннями оподаткування, які виникають у ході господарської діяльності юридичних та фізичних осіб: новації року з оподаткування податку на прибуток, податку на додану вартість та податку на доходи фізичних осіб.

Окрему увагу було приділено питанню застосування електронного цифрового підпису та поданню звітності в електронному вигляді, про що проінформувала начальник Центру сертифікації ключів Головного управління Міндоходів у Сумській області Валентина Рудецька.

Присутні учасники семінару взяли участь в дослідженні громадської думки щодо ставлення до податкової системи та роботи податкової інспекції.

Проведений захід у черговий раз переконав, що проведення таких семінарів сприяє поглибленню ділових та партнерських відносин з платниками податків. Саме вони дають можливість громадськості оцінити переваги добровільної та своєчасної сплати податків, а фахівцям Міндоходів – створити максимально комфортні умови для суб’єктів господарювання шляхом врахування їх думок та пропозицій.

Наприкінці зустрічі присутні отримали відповіді на запитання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...