Колектив дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди продовжує розпочату роботу Олександра ЄМЦЯ

У квітні поточного року в Сумському міському центрі дитячої хірургії, ортопедії та травматології за кошти місцевого бюджету встановили та ввели в експлуатацію ендоскопічну систему з високочастотним електрохірургічним апаратом експертного класу та комплексом інструментів і аксесуарів.

Інноваційне медобладнання дасть змогу розвивати новий напрямок надання медичної допомоги в Сумській міській дитячій лікарні – інтервенційну ендоскопічну хірургію. Вона дозволить проводити радикальні втручання чи інвазивні діагностичні процедури через лінійні розрізи та точкові проколи тканин, а також через природні фізіологічні отвори, за допомогою ендоскопічного обладнання. Для таких операцій характерна мала травматичність, а пацієнти швидко відновлюються після процедури.

Також закладом було придбано пересувний рентгенівський апарат типу С дуга моделі Symbol 5R9 - сучасний цифровий рентгенівський апарат для вирішення широкого спектра клінічних задач методом рентгеноскопії і рентгенографії. Його найвища якість зображень, відкрита модульна архітектура, широкий модельний ряд, просте позиціонування С-дуги, а також компактні розміри дозволяють максимально ефективно використовувати апарат у медичному закладі. Пересувний рентгеноскопічний апарат - багатофункціональна система, яка є найкращим рішенням для проведення рутинних і спеціалізованих рентгеноскопічних досліджень, а також для проведення хірургічних операцій під контролем рентгеноскопії.

Працівники Сумського міського центру дитячої хірургії, ортопедії та травматології, починаючи від молодшого медичного персоналу і закінчуючи лікарями та завідуючим відділення, які почали працювати, маючи висококваліфікований хірургічний талантта сучасне медичне обладнання, стали запорукою здоров’я дітей Сумської області з хірургічною патологією.

Сумський міський центр дитячої хірургії, ортопедії та травматології розташований за адресою: м.Суми,вул.Троїцька,28, інформацію можна отримати за тел.(0542)659-007

Колектив дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди продовжує розпочату роботу Олександра ЄМЦЯ, фото-1 Колектив дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди продовжує розпочату роботу Олександра ЄМЦЯ, фото-2 Колектив дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди продовжує розпочату роботу Олександра ЄМЦЯ, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі