• Біатлоністи Сумщини з медалями чемпіонату України
10:39, 30 березня 2021 р.

Біатлоністи Сумщини з медалями чемпіонату України

З 23-28 березня 2021 року у с. Поляниця Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з біатлону, у якому взяли участь близько 100 спортсменів з Чернігівської, Сумської, Харківської, Тернопільської, Волинської областей та м. Київ

Розпочалися змагання суперспринтом, у якому наш спортсмен Богдан ЦИМБАЛ посів друге місце серед чоловіків, у жінок «срібло та «бронзу» здобули сумчанки Валя та Віта СЕМЕРЕНКО. Продовжилися змагання спринтерською гонкою, де серед чоловіків бронзову нагороду виборов Денис НАСИКО. У жіночому спринті перемогу здобула Віта Семеренко, яка на сім з половиною секунд перемогла головну конкурентку Анастасію МЕРКУШИНУ.

Завершився чемпіонат України змішаною естафетою, у якій представники Сумщини Віта та Валя Семеренко, Роман БОРОВИК та Денис НАСИКО у міксі вибороли срібну нагороду.