• Головна
  • У Сумах фахівці Управління Держпраці виявили нелегальну автозаправку
12:51, 24 березня 2021 р.

У Сумах фахівці Управління Держпраці виявили нелегальну автозаправку

Управління Держпраці у Сумській області продовжує здійснювати позапланові заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, у сфері управління яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним на території Сумщини.

Так, в ході проведеної позапланової перевірки суб’єкта господарювання посадові особи Управління Держпраці у Сумській області виявили нелегальну АГНКС. В ході перевірки встановлено більше 30 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, більшість з яких потребують негайного усунення та становлять загрозу для життя та здоров’я людей.

Зафіксовано факт експлуатації даного об’єкту з порушенням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, а саме без наявності жодних дозвільних документів, без проведення технічних оглядів та гідравлічних випробувань обладнання, працівники допускаються до роботи без проведення навчання та перевірки знань.

За результатами позапланового заходу інспекторами праці складений акт та внесений припис про усунення виявлених порушень.

Управлінням Держпраці у Сумській області, з метою захисту права працівників на безпечні та здорові умови праці, що визначені ст. 13 Закону України «Про охорону праці», поданий адміністративний позов до Окружного адміністративного суду міста Києва про вжиття заходів до зазначеного підприємства щодо заборони експлуатації устаткування підвищеної небезпеки та проведення робіт підвищеної небезпеки.

Нагадуємо, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля посадові особи Управління Держпраці у Сумській області здійснюють позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці та оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, у сфері управління (володіння, користування) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Під час проведення позапланових заходів першочергово звертається увага на наявність дозвільних документів та декларацій відповідності на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію механізмів, устатковання, проведення ідентифікації та декларування об’єктів підвищеної небезпеки. Також фахівці Управління перевіряють питання навчання працівників, забезпечення їх засобами індивідуального та колективного захисту тощо.

Управління Держпраці у Сумській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...