• Головна
  • У Сумах мобільні групи проводять карантинні перевірки
14:04, 22 березня 2021 р.

У Сумах мобільні групи проводять карантинні перевірки

В Сумах протягом останнього тижня продовжували проводити посилені перевірки мобільними групами з контролю за дотриманням карантину на працюючих об’єктах.

Загалом у період з 12 по 18 березня, як поінформував начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіслав КОНОНЕНКО, мобільними групами з контролю за виконанням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів було проведено 285 перевірок на працюючих об’єктах, що здійснюють господарську діяльність на території Сум, у тому числі в кафе, магазинах, аптеках, закладах побутового обслуговування, транспортних засобах, які перевозять пасажирів тощо.

За грубе порушення карантинних заходів, ігнорування маскового режиму тощо складено 50 протоколів за статтею 44-3 КУпАП. Проведено 2384 профілактичних бесіди з адміністраторами та працівниками об’єктів господарювання щодо недопущення порушень протиепідемічних норм чинного законодавства України.

Також щоденно працювали військовослужбовці військової частини 3051 Національної гвардії України для оперативного реагування та контролю за дотримання вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на території Сумської міської територіальної громади в складі 12 мобільних груп (10 піших патрулів та два патрулі на автомобілі), які за аналізований період провели 34 профілактичні бесіди.

Серед об'єктів сфери торгівлі та громадського харчування минулого тижня було проведено два рейди на шести підприємствах, розташованих на пр-ті Курський, доповів начальник відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Олег ДУБИЦЬКИЙ. За порушення карантинних правил складено шість протоколів за статтею 42 КУпАП.

Разом із тим, як повідомив головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Микола ГІЦЕНКО, з 15 по 19 березня було проведено контрольну перевірку на дотримання перевізниками карантинних вимог на одному підприємстві та проведення дезінфекції на міському пасажирському транспорті на шести маршрутах, 35 автобусах. Під час контролю встановили, що дезінфекція салонів пасажирських авто проводиться згідно з графіками, а кожен водій забезпечений індивідуальними засобами захисту. Перевізникам надано рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів в захисних масках та проведення дезінфекції робочої зони. Протоколів за порушення протиепідемічних вимог складено на шістьох водіїв.

До участі в роботі мобільних груп очільник Сум наказав також долучити працівників виконавчого комітету міської ради. Доручення вести графік обов’язкового патрулювання надійшло начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіславу Кононенку.

«Будемо формувати додаткові патрулі за участі працівників виконавчого комітету міської ради! Один день на тиждень кожен робітник у складі мобільної групи має провести профілактичні бесіди з населенням щодо недопущення поширення коронавірусу, та, відповідно, контролювати ситуацію в місті. Адже маємо діяти на випередження, щоб не допустити червону зону. За допомогою також можна звернутися і до військових», – підкреслив керманич обласного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...