Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані

Фото скульптур «Два янгола» та «Голгофа» на Центральному кладовищі Сум, автором яких є французький скульптор ІІ половини XIX століття Аристид Онесим Круазі, у фейсбуці оприлюднив Володимир Бойко.

Скульптури включені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення. Водночас скульптури мають незадовільний стан, потребують ремонтно-реставраційних та консерваційних робіт.

Встановлено, що вказані об’єкти перебувають у комунальній власності та саме до повноважень Сумської міської ради належить організація їх використання, охорони та реставрації.

Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-1 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-2 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-3 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-4 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-5 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-6 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-7 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-8 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-9 Фотофакт: скульптури Круазі у Сумах у катастрофічному стані, фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі