• Головна
  • У Сумах запровадили додаткові протиепідемічні заходи
13:38, 5 березня 2021 р.

У Сумах запровадили додаткові протиепідемічні заходи

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступникак міського голови Михайла БОНДАРЕНКА ухвалила рішення запровадити додаткові протиепідемічні заходи у зв’язку з віднесенням області, а отже й Сум, до «помаранчевої» зони.

Начальник управління охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО під час засідання комісії повідомила, що поточного тижня фіксується загострення ситуації з COVID-19. Зокрема, у четвер, 4 березня, зареєстрували 115 нових хворих, 23 недужих госпіталізували. Загалом на стаціонарну лікуванні наразі перебувають 288 містян. Олена Чумаченко зазначила, що нині хвороба протікає більш агресивно, саме тому і збільшилась кількість госпіталізацій. Посадовець висловилась за посилення заходів, спрямованих на запобігання поширенню хвороби.

З метою протидії погіршенню епідемічної ситуації на території Сумської міської територіальної громади пов’язаної з коронавірусною інфекцією COVID-19, у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), у зв’язку з погіршенням епідемічної обстановки на території регіону (у відповідності до індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19 станом на 4 березня 2021 року, оприлюднених на сайті МОЗ України), комісія вирішила запровадила додаткові протиепідемічні заходи.

Управлінню охорони здоров’я керівникам лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я доручено забезпечити готовність лікувальних закладів Сумської міської ради, визначених рішенням Сумської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 19 жовтня 2020 року (протокол № 32), до прийому хворих на COVID-19; виявляти та реєструвати осіб із підозрою на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я.

Сумському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області, відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів у взаємодії з працівниками Сумського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області – посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на ринках, об’єктах сфери торгівлі та об’єктах громадського харчування, розташованих на території Сумської міської територіальної громади, шляхом проведення їх перевірки у складі мобільних груп, визначених розпорядженням міського голови від 6 січня 2021 року. У разі систематичних порушень карантинних заходів суб’єктами підприємництва сфери торгівлі та ресторанного господарства (за наявності трьох складених адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами» (ст. 44-3 КУпАП), виносити на розгляд виконавчого комітету питання про тимчасове припинення їх роботи до послаблення рівня епідемічної небезпеки.

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг у взаємодії з працівниками Управління патрульної поліції в Сумській області має здійснювати щоденний контроль за виконанням на комунальному та приватному пасажирському транспорті протиепідемічних заходів, у тому числі за здійсненням дезінфекції транспортних засобів.

Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи необхідно забезпечити дієву координацію заходів щодо посилення роботи мобільних груп з контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на об’єктах, розташованих на території населених пунктів Сумської міської територіальної громади, визначених розпорядженням міського голови від 6 січня 2021 року.

Органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності рекомендується забезпечити безумовне виконання вимог пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 104).

На період встановлення в регіоні «помаранчевого» рівня епідемічноі небезпеки заборонено проведення на території Сумської міської територіальної громади масових заходів.

Протокол або Переглянути не завантажуючи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...