• Головна
  • На Сумщині відбулася Всеукраїнська конференція щодо ролі жінки в місцевому самоврядуванні
фото+відео
10:09, 5 березня 2021 р.

На Сумщині відбулася Всеукраїнська конференція щодо ролі жінки в місцевому самоврядуванні

фото+відео

«Жінка не «за» чоловіком, а поряд із ним» - таку позицію відстоюють представниці Жіночого руху «За майбутнє». Адже лише спільними зусиллями можливо досягти бажаного результату.

- Нас об’єднує ціль, щоб наша рідна Сумщина процвітала і розвивалася. Я знаю, що жінки нашої області кожен день працюють над цим завданням. Кожен на своєму місці. Я знаю, як би ми чоловіки не хвалились своїми досягненнями, але жінки завжди на крок попереду, вони вміють однаково ефективно вирішувати як державні, так і побутові проблеми, – зауважив ініціатор Всеукраїнської конференції «Роль жінки в місцевому самоврядуванні», народний депутат України від Сумщини, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Ігор МОЛОТОК.

З кожним роком роль жінок у політикумі зростає. Наразі у Верховній Раді України майже 21% депутатів – це жінки. А от у Сумській обласній раді їх 25%.

За словами лідерки Жіночого руху «За майбутнє» Ірини СУСЛОВОЇ, в контексті децентралізації громади отримали більше можливостей, більше повноважень і трошки більше ресурсів.

- Поряд із колосальними можливостями території отримали величезне навантаження і величезну відповідальність. І от зараз завдання, щоб ніхто не говорив: я чоловік – я сильний, або я жінка – я краща, а щоб вони об’єднали свої зусилля і спільно рухались. І ви знаєте, Сумщина – це чудовий приклад.

Керівник депутатської фракції «За майбутнє» у Сумській обласній раді Тетяна СИЗОН зазначила, що в команді народного депутата Ігоря Молотка ніколи не поставало питання гендерної нерівності.

- Є особливий підхід до вирішення одного і того ж самого завдання серед жінок і чоловік. Ми маємо досвід рівних прав та можливостей та успішних проектів, які зараз хочемо перенести на всю нашу Сумщину.

Представниці жіночого крила партії запевняють: найбільшу увагу вони приділяють соціальній сфері. Це будівництво реабілітаційних центрів, дитячих садків, просторів для матері та дитини тощо. Не менш важливою складовою розвитку громади залишається і освіта та галузь охорони здоров’я.

У підсумку Всеукраїнської конференції напередодні Міжнародного жіночого дня учасниці прийняли резолюцію. Це п’ять пунктів, які дозволять згуртуватись, систематизувати жіночі ініціативи й дати їм життя з прицілом на успішне майбутнє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...