• Головна
  • Керівниця магазину "АТБ" у Сумах Наталія Кучер: "Важливо завжди вірити в краще та ніколи не зупинятися на досягнутому"
Новини компаній
14:00, 4 березня 2021 р.

Керівниця магазину "АТБ" у Сумах Наталія Кучер: "Важливо завжди вірити в краще та ніколи не зупинятися на досягнутому"

Новини компаній

Більше чотирьох мільйонів українських громадян щодня відвідують супермаркети "АТБ" – найнадійнішого, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Це й не дивно, адже компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Станом на даний час 1206 магазинів "АТБ" щодня без перерв, вихідних і святкових днів відкриті для покупців в 307 містах і селищах України.

Щоб більш як 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди займали свої звичні місця на численних прилавках магазинів найбільшої вітчизняної торговельної мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль величезна команда співробітників корпорації "АТБ" – понад 68 тисяч осіб! Більша частина з них (44546 осіб) – представниці прекрасної статі. Цього року Міжнародний жіночий день багато хто традиційно відсвяткує на своєму робочому місці. Недаремно в магазинах "АТБ" називають свій дружний колектив "робочою родиною".

Ці дивовижні жінки відіграють основну роль у динамічному розвитку й ефективній роботі найбільшої компанії в країні. Нагадаємо, що щороку в Україні відкривають приблизно сотню магазинів "АТБ", а отже, створюють близько п'яти тисяч нових робочих місць.

Уже декілька років поспіль компанія посідає лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі.

Цікаво, що в торгових залах супермаркетів "АТБ" у різних куточках нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавка. Вони часто виконують роботу керівників магазинів, логістів, товарознавців, бухгалтерів, керують відділами контролю якості "АТБ" і навіть займаються питаннями охорони та безпеки (таких співробітниць 438). У компанії є безліч прикладів того, як дівчина, яка прийшла на рядову посаду, згодом стає чудовим фахівцем, проходить безоплатну підготовку в учбовому центрі "АТБ" (сьогодні таких у країні чотири), робить успішну кар'єру, стає керівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними із відкритих джерел 85% керівників, що працюють у супермаркетах "АТБ", починали свою кар'єру з посад рядових співробітників. Зараз у 1150 магазинах мережі керівниками є саме жінки. Усього в супермаркетах торговельної мережі працюють 40896 представниць слабкої статі: наймолодшій із них усього 18 років, а є співробітниця, що відсвяткувала свій 78-й день народження!

Крім добре знайомої українцям мережі "АТБ-Маркет" до складу корпорації "АТБ" входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування.Завдяки старанній праці десятків тисяч українських жінок вони багато років посідають лідируючі позиції у своїх сегментах бізнесу. Ритейл – це галузь, що вимагаєвід працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці "АТБ", коли віриш у свої сили, коли професія для тебе це не тільки спосіб заробляннягрошей, але й стиль життя – будь-яка справа по плечу. Хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити цілий регіон!

Саме на ніжних жіночих плечах фактично тримається виконання основної місії лідера українського ритейлу – безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими та якісними продуктами за доступними цінами.

День торгівлі леді "АТБ" традиційно вважають своїм головним святом, однак не забувають і про Міжнародний жіночий день. Напередодні 8 Березня ми поставили декілька питань керівнику магазину "АТБ" № 1281 у Сумах Наталії Кучер. Її історія може бути наочним прикладом, як, прийшовши на роботу в найбільшу українську торговельну мережу, можна знайти тут своє покликання, розвиватися, просуватися кар'єрними сходами, стати фахівцем найвищого рівня. Десять років тому Наталія Іванівна влаштувалася в "АТБ" на посаду продавця. Сьогодні вона ефективно керує магазином, має за плечима багато досягнень, у тому числі й премії від контрольного відділу компанії – "Кращий магазин", "Кращий співробітник".

– Наталіє Іванівно, розкажіть, які якості повинна мати жінка, щоб стати успішним керівником у галузі ритейлу?

– Насправді, все досить просто. Це, звісно ж, наполегливість, завзятість і велике бажання досягти поставленої мети.

– Такі риси характеру даються від природи або ж їх можна виробити?

– Я вважаю, це має бути просто дано людині. Мені з самого дитинства імпонувало бути попереду, вести за собою людей. Я була старостою класу в школі, старостою групи під час професійного навчання.

– Сьогодні такі поняття, як виключно жіноча або чоловіча робота, уже практично стали історією. Це, напевно, ті права та свободи, за які споконвічно боролися жінки та чому присвячене свято 8 Березня. Наскільки це змінило наше сьогоднішнє життя?

– Думаю, що на краще. Адже якщо людина має лідерські якості, здатна ставити перед собою амбітні завдання та вирішувати їх, то вона досягне успіху в будь-якій галузі.

– Як людина, чиє життя вже багато років пов'язане з торгівлею, скажіть: більше чекаєте 8 Березня чи Дня торгівлі?

– Дня торгівлі! Це ж не тільки призи, подарунки, квіти, веселощі… Це ще й можливість побачити колег з інших регіонів, областей. На жаль, зараз через карантин усе спілкування відбувається або телефоном, або в режимі відеоконференції. Проте живе спілкування завжди ефективніше та дає набагато більше позитивних емоцій.

– Чого хочете побажати 8 Березня жінкам-колегам і покупницям?

– Завжди вірити в краще, у майбутнє, ніколи не зупинятися на досягнутому й, звісно ж, жіночого щастя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...