• Головна
  • Стала відома причина смерті працівника «Сумського облавтодору»
17:23, 2 березня 2021 р.

Стала відома причина смерті працівника «Сумського облавтодору»

Управління Держпраці в Сумській області завершило розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком у філії «Сумський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» 1 січня 2021 року.

Комісія встановила, що смерть 63-річного сторожа філії настала внаслідок загального захворювання. Це показали розслідування обставин і причин нещасного випадку, опитування свідків події, огляд місця, де стався нещасний випадок, ознайомлення з інформацією, наданою лікувально-профілактичними установами, а також відомостями правоохоронних органів.

За інформацією КУ «Луганський обласний центр медико-соціальної експертизи» Зарічної районної МСЕК у м. Суми встановлено, що в 2017 році чоловік був визнаний особою з інвалідністю другої групи. При повторному огляді в 2018 році друга група внаслідок загального захворювання була встановлена ​​безстроково. Висновок про умови та характер праці на момент огляду винесено з урахуванням захворювання і надано разом із рекомендаціями щодо умов праці в ДП «Сумський облавтодор».

Таким чином, знаючи про незадовільний стан здоров’я свого працівника, роботодавець не подбав про створення для нього безпечних умов праці. Якби на підприємстві проводилися періодичні медогляди працівників, лікарі змогли б вчасно виявити погіршення стану його здоров’я. Крім того, важливу роль зіграло небажання керівника брати до уваги установки лікарів про заборону роботи в нічні зміни. Сумно, що аналогічний випадок стався й на іншій філії ДП «Сумський облавтодор» – асфальтобетонному заводі філії «Сумська дорожня експлуатаційна дільниця».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...