Новини компаній
08:00, 14 березня 2021 р.

Як схуднути назавжди?

Новини компаній
Як схуднути назавжди?, фото-1

Друзі, не знаємо, чи чули ви про таку дієту, але можна зменшити калорійність їжі та при цьому критично не обмежувати споживання білків, жирів і вуглеводів. З її допомогою є шанс прийти до сталого в усіх відношеннях зниження ваги. Що вигідно відрізняє такий підхід, так це можливість вживати білки, жири і вуглеводи в різних комбінаціях. Давайте спробуємо отримати реальні цифри, які можуть стати поштовхом до зміни життя.

Маленький нюанс – немає обліку мікроелементів і вітамінів. Тут в нагоді можуть стати вітамінні комплекси, щоб не спровокувати гіповітаміноз, пов'язаний з корекцією раціону. Дізнатися про них можна на онлайн-довідниках, таким є сайт МедПравда чи аналогічні портали. 

1. Спочатку порахуємо енерговитрати на дихання, кровообіг і підтримку постійної температури тіла.

10 х ваша вага (кг) + 6, 25 х ваш зріст (см) – 5 х вік (років) плюс 5, якщо ви чоловік, або мінус 161, якщо ви жінка.

Отримана цифра – це швидкість вашого обміну речовин.

2. Все потрібне вже давно придумано. Якщо зайти за посиланням hhtps: /tdeecalculator.net, то можна без труднощів вирахувати число калорій, необхідне саме вам з вашої фізичною активністю.

3. З цього результату відніміть 15-20%. Це та цифра, яку треба запам'ятати назавжди, якщо ви хочете вступити в партію худих і підтягнутих надовго.

4. Тепер розрахуємо потреба в білках, жирах і вуглеводах.

Білки - 1,4 -2,0 г/кг х 4,1

Жири - 0,5 - 0, 8 г/кг х 9,29

Вуглеводи - Х х 4,1

Давайте розберемо приклад, якщо ваги втихомирюються на відмітці 60 кг.

З таблиці, знайденій за посиланням вище, основний обмін вимагає від нас 1478 калорій + 1692 калорії при мінімальному фізичному навантаженні. Тобто, ви все-таки, іноді встаєте зі стільця.

1478 +1692 = 3168 калорій за день.

Білки: 2 х 60 х 4,1 = 492 калорій

Жири: 0,8 х 60 х 9,29 = 446 калорій

3168 - 20% = 2534 калорій - денна норма.

2534 - (492 + 446) = 1292 калорій потрібно отримати з вуглеводів.

Така дієта не містить суворих обмежень і не вимагає проявляти щоденного здійснення подвигу та жертвопринесення богам спортзалів. Ви просто замість цукерок і морозива їсте рис, вівсянку, гречку, овочі, овочі, бобові.

Така дієта розрахована тільки на здорових людей. І, на жаль, не підійде, якщо у вас загострення хронічного захворювання, ви нещодавно перенесли операцію або ви годуєте малюка грудьми. У таких випадках споживайте білка 3-4 г/кг. Інакше, у вас не залишиться сил навіть для диванного життя.

Підрахунок не калорій, а кількості споживаних поживних елементів дозволяє просто і плавно почати нове життя, метою якої є досягнення і утримання постійного ваги. І це головне. У вас залишається можливість вибирати ті продукти, які вам подобаються, і при цьому не створювати собі додаткових проблем у вигляді поганого настрою.

Статтю підготувала лікарі сайту МедПравда.

Видання «МедПравда», сертифікат про реєстрацію від 5.07.2019.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...