Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах

20.01.2021 у м. Житомир закінчився Кубок України з фігурного катання на роликових ковзанах, 1 етап Всеукраїнських змагань із роликового спорту.

Сумську область представило 28 спортсменів відділення фігурного катання на роликових ковзанах.

Вітаємо 3 дебютанток змагань Кальченко Валерію, Мірошник Кіру та Дейнеку Катерину. Вони відмінно склали свої тести і тепер можуть готуватися до наступних змагань.

У категоріях одиночного катання кубок "Переможця" та медалі за 1 місця вибороли:

Вода Марія

категорія 2D Novice B

Каравай Емілія

категорія 2D Novice A

Мяус Поліна

категорія 2D Chicks

Свистунова Єлизавета

категорія 3D Junior

Гальченко Крістіна

категорія 3B Benjamin

Наталуха Дар'я

категорія 4D Cadet

Круглов Микола

категорія 4D Benjamin B

Срібні медалі та грамоти за 2 місце отримали:

Оласюк Анна

категорія 1D Junior

Косенко Софія

категорія 2D Novice A

Чукіна Олександра

категорія 2D Chicks

Ярошенко Аліса

категорія 3D Cadet

Жукова Анастасія

категорія 3D Novice

Круглова Катерина

категорія 3D Benjamin

3 місце у змаганнях вибороли:

Ничитайло Марина

категорія 3D Junior

Линник Анжеліка

категорія 3D Novice

Свистунова Варвара

категорія 3D Debs

Камінська Ярослава

категорія 4D Benjamin A

У категорії 2D Cubs Соло-танці було визнано кращою Каравай Емілію та 3 місце виборола Жукова Анастасія.

Вітаємо всіх спортсменів із гарним початком нового сезону та бажаємо подальших перемог!

Дякуємо нашим тренерам і хореографам за підготовку та підтримку, віру в кожного нашого вихованця. Дуже вдячні, що кожен день даруєте стимул прагнути тільки вперед, боротися чесно і справедливо, сміливо і гордо. Бажаємо вам здоров'я і довгих років тренерської діяльності з золотими медалями, щирими словами подяки і лаврами слави!

Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-1 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-2 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-3 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-4 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-5 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-6 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-7 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-8 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-9 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-10 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-11 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-12 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-13 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-14 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-15 Фігуристи з Сум відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, фото-16
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі