Ректор СумДУ Василь Карпуша зустрівся з представниками студентського самоврядування

17 лютого за ініціативи ректора Василя Карпуші відбулась зустріч керівництва університету зі студентським активом.

Окрім ректора СумДУ, участь у заході взяли перший проректор Сергій Лєонов і проректорка з науково-педагогічної роботи та організації позанавчальної діяльності Олена Король. Вони активно долучилися до обговорення всіх студентських питань, зокрема, що стосувалися організації навчання, інтернаціоналізації закладу, роботи в гуртожитках студмістечка, участі здобувачів у діяльності Вченої ради та Ради з якості Сумського державного університету тощо.

Зустріч відбулась у змішаному форматі. Студентські директори, декани, проректори базового ЗВО долучилися офлайн, а голови виконавчих органів студентського самоврядування територіально віддалених структурних підрозділів університету були на зв’язку за допомогою сервісу Google Meet та технічної підтримки Центру комп’ютерних технологій СумДУ.

Василь Карпуша наголосив на тому, що політика підтримки студентських ініціатив та всебічного залучення здобувачів освіти до прийняття рішень в університеті буде продовжена. СумДУ залишається вірним задекларованим принципам студентоцентризму. Ректор відповів на всі запитання учасників зібрання, побажав успіхів студентам, продуктивного виборчого процесу та подальшої злагодженої роботи, а також попросив надати пропозиції щодо шляхів співпраці ректорату та органів студентського самоврядування, вирішення проблемних питань тощо.

Актуальні теми, що обговорювалися на зустрічі, стосувались організації дистанційного навчання, програм академічної мобільності, інтеграції іноземних здобувачів освіти до загальноуніверситетської студентської спільноти, нових молодіжних проєктів та багато іншого.

Ректор СумДУ Василь Карпуша зустрівся з представниками студентського самоврядування, фото-1 Ректор СумДУ Василь Карпуша зустрівся з представниками студентського самоврядування, фото-2 Ректор СумДУ Василь Карпуша зустрівся з представниками студентського самоврядування, фото-3
news.sumdu.edu.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі