У Сумах родина Лук’яненко уникнула продажу приміщення готелю «Ювілейний» на електронних торгах

Про це стало відомо з даних Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), пише ST.

18 лютого Колегія Міністерства юстиції України розгляне скаргу АРМА на приватного нотаріуса Сумського міського нотаріального округу Нагорну Наталію.

Скарга стосується нотаріального посвідчення цим нотариусом договору купівлі-продажу приміщення готелю «Ювілейний» (адреса: м. Суми, площа Привокзальна, будинок 9а). Загальна площа проданого приміщення готелю 5110,0 кв.м.

26.12.2019 право власності на приміщення готелю перейшло за 52 000 грн до Грек Вікторії, 1956 року народження, яка є дружиною Лукьяненко Володимира Матвійовича.

03.01.2020 Грек Вікторія заснувала ТОВ ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЮВІЛЕЙНИЙ" ( код 43437654) і передала приміщення готелю у власність цього товариства.

Вчення цих дій стало можливим після того, як 26.12.2019 приватний виконавець виконавчого округу Сумської області Жованик Юлія зняла арешти з приміщення готелю, яке на той час перебувало на примусовій реалізації на електронному аукціоні «Сетам» за початковою ціною 6 826 756 грн.

Така реалізація мала відбутись для виплати заборгованості по заробітній платі працівникам заводу «Фрунзе» та боргу перед ТОВ «Сумитеплоенерго». Раніше повідомлялось, що загальний розмір заборгованості перед працівниками складає 235 млн грн, а виконавчі провадження відкриті з 2018.

Виходить, що якби 26.12.2019 арешт з приміщення готелю не був знятий, то в цей день приватний натаріус Нагорна не змогла б перевсти право власності на приміщення готелю за 52000 грн.

В Єдиному реєстрі судових рішень наявна ухвала слідчого судді Зарічного районногосуду м.Суми Шершак, який 20.09.2019 наклав арешт на вказане приміщення готелю з послідуючою його передачею Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів для здійснення заходів з управління та з метою забезпечення його збереження. Це зроблено за клопотанням слідчого по кримінальному провадженню №12019200000000234.

Тобто, майно вибуло з власності заводу «Фрунзе» і перейшло під контроль дружини Лукьяненко Володимира Матвійовича, а завод отримав від цього 52000 грн в той час, коли воно перебувало під арештом в кримінальному провадженні, та перебувало під управлінням вказаного національного агенства.

ST намагається отримати позицію вказаних вище осіб і надає їм можливість реалізувати своє право на відповідь з приводу оприлюдненої інформації, але цілком обґрунтованим є припущення, що скарга Национального агенства обґрунтована незаконністю перевдення на дружину Лукьяненко права власності на приміщення готелю за 52000 грн, в той час, коли діяв арешт слідчого судді і майно перебувало в управлінні цього агенства.

Пресслужба обласної прокуратури відмовилася коментувати цю справу, оскільки в ній поки що нікому не вручено підозру, а слідство веде ГУНП в Сумській області.

SТ володіє інформацією, що в грудні 2020 завод «Фрунзе» намагався застосувати аналогічну схему по переведенню права власності на стадіон «Юбілейний» на 50000 грн, але виконавчій службі вдалось завершити процедуру примусової реалізації на електронному аукціоні «Сетам».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі