• Головна
  • Програма молодіжного житлового кредитування на Сумщині не працює
10:03, 24 січня

Програма молодіжного житлового кредитування на Сумщині не працює

Програма молодіжного житлового кредитування на Сумщині не працює, фото-1

- Такого висновку можна дійти, проаналізувавши кількість отриманого молоддю житла за останні три роки: «щасливчиками» стали лише 12 сімей. З них за 2020 рік програмою скористувалося лише дві родини. А кількість заявок на Сумщині від родин, які бажають отримати житло, - 800! - заявляє голова Сумської обласної організації Політичної партії "За майбутнє" Вадим Ващенко

На його переконання, по суті Регіональна програма молодіжного житлового кредитування діє лише на папері. Молоді сім'ї Сумщини не захищені, вони не мають підтримки держави та можливості придбати житло, тому в пошуках кращого життя їдуть за кордон.

Сьогодні на першому публічному засіданні обласної постійної комісії, яка опікується у тому числі питанням доступного житла, Вадим Ващенко як новообраний голова приділив особливу увагу роботі програми молодіжного кредитування на 2021-2023 роки.

- Політична сила "За майбутнє" закликає приєднуватися до вирішення цього питання весь депутатський корпус.

Не розумію, чому раніше в рамках реалізації Програми молодіжного кредитування не розглядалася можливість залучення коштів від місцевого будівельного бізнесу та міжнародних партнерів. Фінансування обмежувалося державним та обласним бюджетами.

Натомість, 2021 року на розвиток молодіжного кредитування Європейський Союз виділяє для України кошти у розмірі 25 млн грн. Звертаюся до голови обласної ради та обласних депутатів: давайте не втратимо цю можливість! Маємо об'єднати зусилля!

Залучення коштів від Європейського Союзу - це шанс для молодих сімей Сумщини отримати власне житло за доступними цінами! - коментує політик.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...