• Головна
  • СНАУ оновлює лабораторію ПЛР-діагностики
14:18, 13 січня 2021 р.

СНАУ оновлює лабораторію ПЛР-діагностики

Днями стали відомими результати конкурсу грантів для дослідників від Біотехнологічної ініціативи Американсько-українського фонду. Серед 14 переможців з різних куточків України одразу двоє представників Сумського національного аграрного університету:

Ігор Верещагін - провідний агроном-дослідник кафедри селекції і насінництва імені проф. М. Д. Гончарова – з проєктом «Використання генетичного аналізу для відбору найкращих культур за різними ознаками».

 СНАУ оновлює лабораторію ПЛР-діагностики, фото-1

Ольга Бакуменко – кандидатка сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри захисту рослин – з проєктом «Використання молекулярних методів для визначення оптимальних штамів озимої пшениці».

 СНАУ оновлює лабораторію ПЛР-діагностики, фото-2

Перемога у конкурсі дозволить науковцям отримати новітнє обладнання для ПЛР-лабораторії Ag-Lab Erasmus-Project. Теоретично, обладнання цієї лабораторії можна використовувати і для ПЛР-діагностики коронавірусу, але за умови дотримання серйозних вимог безпеки. Тож наразі науковці та студенти працюють в ній над об’єктами, які не загрожують їхній безпеці.

Біотехнологічна ініціатива Американсько-Українського фонду – міжнародна організація, яка підтримує наукові та бізнес-проєкти, спрямовані на збереження здоров’я людства та охорону довколишнього середовища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...