• Головна
  • Мер Сум закликав депутатів об'єднатися і підтримати бюджет на 2021 рік
12:58, 24 грудня 2020 р.

Мер Сум закликав депутатів об'єднатися і підтримати бюджет на 2021 рік

Міський очільник Олександр ЛИСЕНКО на початку третього пленарного засідання сесії закликав міських обранців відкинути політичні амбіції та підтримати бюджет на 2021 рік.

Керманич міста наголосив, що депутати, делеговані громадою на виконання їхніх доручень, мають в першу чергу відстоювати позицію людей. Він закликав депутатський корпус, представників усіх фракцій, об'єднатися у питанні затвердження головного кошторису Сумської міської територіальної громади, адже від цього залежить подальший розвиток території, в тому числі і реалізація соціальних програм.

Олександр Лисенко наголосив, що депутат – це в першу чергу ефективний менеджер на своєму окрузі, а вже потім політик.

«Бюджет Сумської міської ТГ на 2021 рік здебільшого має соціальне спрямування. Ним також передбачено видатки на медицину, адже наступний рік у Сумах оголошено роком підтримки саме цієї галузі. На медицину в бюджеті спрямовано 130 млн. грн. Також в повному обсязі розраховані видатки на комунальні послуги та енергоносії — 118,3 млн грн», – сказав міський голова.

Крім того, на 2021 рік на виконання виборчих програм і доручень виборців, депутатам передбачено 42 млн грн. Кожен із членів міського парламенту, в тому числі, представники фракції «Європейська солідарність», які попередньо заявили про свій перехід в опозицію, матимуть можливість використовувати 1 млн. грн на розвиток і підтримку свого округу.

З цих коштів, 100 тис. грн. передбачено на лікування, на відновлення ліфтового господарства у багатоповерхівках – 200 тис. грн., на встановлення дитячих майданчиків – 200 тис. грн., на ремонт освітлення – 100 тис. грн., на виконання інших ініціатив і доручень виборців – 400 тис. грн.

Так, у результаті розгляду проєкту бюджету Сумської міської територіальної громади рішення прийнято голосами 30 депутатів, які проголосували «за», з них по фракціях: ВО «Батьківщина» – 12 депутатів, «Слуга народу» – 8 депутатів, «Сила і честь» – 1 депутат, ОПЗЖ – 8 депутатів.

Жодного голосу за проєкт бюджету на наступний рік не віддали представники фракції «Європейська солідарність».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...