• Головна
  • Няня з Сум свідомо віддала податковій із зароблених грошей 1230 гривень
15:10, 3 квітня 2013 р.

Няня з Сум свідомо віддала податковій із зароблених грошей 1230 гривень

Декларування доходів є ознакою цивілізованості суспільства та виявом правосвідомості громадян. Щороку в Україні з 1 січня по 30 квітня проводиться кампанія з декларування доходів громадян.

Цей процес - невід’ємна складова відносин між державою та її громадянами. У різні часи сплата податків була і залишилася питанням престижності та честі. Тому декларувати свої доходи та сплачувати податки необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише завдяки стабільному та наповненому бюджету.

З багатьма прикладами сумлінності громадян стикалися фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах. Ось останній із них: нещодавно до інспекції завітала молода жінка з бажанням задекларувати кошти, отримані від наданих послуг няні. За даними декларації, заповненої власноруч, у минулому році вона отримала доход у сумі 8200 гривень. Обрахована сума податку склала 1230 гривень.

Законослухняна громадянка пояснила, що цілковито усвідомлює, що своїми діями вона вносить посильну матеріальну допомогу соціально-незахищеним верствам населення. Вона абсолютно впевнена в тому, що дисциплінованість і пунктуальність у цьому питанні – це обов’язок і справа честі кожної людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...