• Головна
  • Зі скількох років видають кредити в Україні
Новини компаній
11:00, 22 грудня 2020 р.

Зі скількох років видають кредити в Україні

Новини компаній
Зі скількох років видають кредити в Україні

Зі скількох років видають кредити в Україні

Часто люди, які подають заявку на отримання позики, не проходять перевірку за критерієм віку. Через це їм відмовляють у видачі позики. Ось чому необхідно розібратися з тим, з якого віку видають кредити, щоб знати, чи можна подавати заявку.

Як зазначено в українських законах, брати участь в кредитних і фінансових угодах мають право тільки особи, які вже досягли дієздатного віку. Взяти кредит в Україні можна виключно з 18 років. Але незважаючи на таке правило, всі комерційні організації фінансової галузі мають право самостійно вибирати умови для кредитування та встановлювати вимоги до осіб, що подають заявки. Причому це стосується і віку. Ось чому не всі банки, що видають кредити, схвалюють заявки на позики для людей віком з 18 років.

Не тільки встановлені правила впливають на те, особам якого віку дозволені кредити. Вирішальними факторами є і інші нюанси: сума позики, мета її отримання, термін кредитування (довгострокові і короткострокові позики), наявність захисних заходів для кредитора (порука або застава) та ін.

З якого віку можна отримати кредит в українських банках

Як вже говорилося, згідно законодавству оформити кредит можна з 18 років в Україні, проте в реальності все зовсім не так. Банківські організації не бажають позичати гроші людям, які тільки вчора були школярами. Їх вважають зовсім ненадійними. Вони не є достатньо відповідальними та дисциплінованими. Ось тому зазвичай кредити в банках України видають тільки людям віком з 21 або 23 років. Є і більш суворі умови - вік з 25 років.

Але не все так погано для молодих людей. Існують компанії, які готові до співпраці з тими, хто не так давно став повнолітнім. Звичайно, їм для цього потрібно надати додаткові гарантії. Наприклад, за людину, яка подає заявку, можуть поручитися її батьки або інші родичі, якщо вони працевлаштовані.

Подібна умова цілком зрозуміла. Але куди ж звертатися студентам за фінансовою допомогою, щоб не отримати відмову через свій вік і не привертати зайвий раз більш дорослих родичів? Для таких випадків в Україні є мікрокредитні організації.

Вони дають можливість отримати кредит людям з 18 років, причому подати заявку на позику і отримати не тільки рішення, але і самі гроші, можна онлайн - на банківську картку. Деякі з таких фінансових компаній працюють в режимі нон-стоп - видають кредити цілодобово і без вихідних.

З якого віку можна взяти кредит на техніку, гаджети, меблі

Що стосується споживчих кредитів, які можуть знадобитися для покупки техніки, меблів, смартфонів, комп'ютерів, то це категорії дорогих товарів, тому тут потрібно розглядати всі ситуації окремо. Наприклад, практично всі банки дають кредити на меблі особам віком від 23 років.

Те ж саме йде з технікою (електрична, побутова та інша), хоча в деяких організаціях вказують вік в 24-25 років. Що стосується телефонів і інших подібних гаджетів, то тут справи йдуть простіше. Отримати кредит на них можна з 18-20 років, однак тут важливе значення має сама вартість товару. Позику на останню модель iPhone безробітному студенту ніхто не видасть.

З якого віку видають кредити на автомобіль або квартиру

Кредити на транспортний засіб (в тому числі на автомобіль) або на нерухомість видають особам віком від 25 років. Хоча деякі організації надають позики на такі потреби виключно з 27-30 років. Те ж саме стосується і відкриття нового або розвитку наявного бізнесу.

Однак тут звертають увагу не тільки на вік, але і на інші параметри, серед яких виділяють:

  • наявність офіційної роботи;

  • стаж мінімум на півроку;

  • наявність доходу, стабільність якого можна підтвердити документально;

  • наявність пасивного доходу;

  • контракт з поручителем (повний або частковий);

  • хороша кредитна історія;

  • відсутність непогашених кредитів на момент подачі заявки.


У мікрофінансових організаціях простіше отримати позику, але потрібно буде теж підтверджувати свою платоспроможність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кредити #Кредити цілодобово #Мікрокредити #кредит на техніку #кредит на автомобіль #кредит на квартиру
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...