![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
16:26, 18 грудня 2020 р.
Сумчанин претендує на звання кращого гіда України на карантині
Містян закликають підтримати сумчанина Олександра КОВАЛЕНКА, який претендує на головну туристичну премію України «Ukraine Tourism Awards 2020» у номінації «Кращий гід на карантині».
Цьогорічний формат заходу – Quarantine edition.
Головна мета – привернути увагу громадськості до сфери туризму, яка є невід’ємною складовою економіки. А також відзначити в 11 номінаціях кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжили роботу в умовах коронакризи, і водночас намагались підвищувати рівень обслуговування.
Подані учасниками заявки відбираються організаційним комітетом. Визначення переможців відбувається за принципом більшості голосів, сума яких складається: 50% – онлайн голосування та 50% – голоси організаторів.
Проголосувати за учасника із Сум та його проєкт «В Сумах не сумують», представлений у номінації «Регіональний прорив року», можна на сайті.
Голосування відкрито до 25 грудня (включно).
![Сумчанин претендує на звання кращого гіда України на каран..., фото-1 Сумчанин претендує на звання кращого гіда України на карантині, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:29, 22 липня
14:44, 22 липня
40
live comments feed...