![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
17:04, 1 грудня 2020 р.
Студенти СумДУ стали переможцями у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Слобожанська осінь»
фото
28 листопада у м. Суми відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Слобожанська осінь» (дистанційно), в якому взяли участь близько 300 учасників із Сумської, Запорізької, Чернігівської, Полтавської та Харківської областей.
Студенти СумДУ представили номери у хореографічних, вокальних номінаціях і номінації «художнє слово». Журі високо оцінило виступи наших учасників, що підтверджують результати конкурсу. Отже, лауреатами І ступеню стали: танцювальний колектив «S&P» (керівник – Людмила Крамінська), театр танцю «Феєрія» (керівник – Світлана Бондаренко), вокальний ансамбль «Сузір’я» Шосткинського інституту СумДУ (керівник – Ірина Соколова), студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. Олега Балацького – Холява Інна.
А найвищу нагороду фестивалю – «Гран Прі» виборов ансамбль бального танцю «Силует» під керівництвом заслуженого працівника культури України – Ольги Гараніної. Вітаємо переможців і бажаємо їм нових успіхів!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
07:48, 21 липня
1
19:35, 24 липня
5
09:54, 25 липня
26
16:53, 18 липня
13:10, 13 липня
live comments feed...