![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
14:56, 1 грудня 2020 р.
У Тростянецькій міській лікарні розгорнуть додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19
За дорученням голови Тростянецької ОТГ Юрія БОВИ, в травматологічному відділенні Тростянецької міської лікарні тимчасово будуть розгорнуті додаткові місця для лікування хворих на COVID-19
Як повідомив керівник КЗ «Тростянецька міська лікарня» Анатолій ПЛАХТИРЯ, наразі для лікування хворих з підозрою на коронавірус та з встановленим діагнозом COVID-19 в інфекційному та реанімаційному відділеннях Тростянецької міської лікарні розгорнуто 35 ліжок. Усі вони забезпечені подачею кисню (28 мають централізовану подачу, та 7 – з використанням кисневих концентраторів). Станом на сьогодні в лікарні використовується 80 балонів кисню, що доставляються з Охтирки та Харкова. Допомогу хворим надають 4 бригади медпрацівників, до складу яких входять терапевти, інфекціоністи, реаніматологи й медичні сестри.
«Станом на сьогодні в інфекційному відділенні лікується 24 людини, з них 15 хворих на коронавірус. У переважній більшості це жителі Тростянця та Тростянецького району (двоє хворих – з Великої Писарівки)», – розповів Анатолій Плахтиря.
Довідково. З початку пандемії в Тростянецькій міській лікарні проліковано понад 270 пацієнтів з підозрою на коронавірус та близько 170 осіб з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба».
За інформацією Тростянецької ОТГ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...