На Сумщині довели тільки 7 випадків зараження медиків коронавірусом під час роботи

Представники Управління Держпраці у Сумській області взяли участь у спільній з управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області нараді на тему «Розслідування випадків гострого професійного захворювання у медичних та інших працівників, спричинених інфікуванням коронавірусом SARS-CoV-2» із залученням ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ», управління охорони здоров'я, інших підрозділів, що залучені до розслідуваннях.

Віра ЛАВРИК, в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, зосередила увагу присутніх на проблемних питаннях, що виникають під час встановлення і розслідування лабораторно підтверджених випадків інфікування медичних та інших працівників, роботи яких пов'язані з виконанням професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження COVID-19, та зосередила увагу присутніх на тому, що затримки у розслідуванні тягнуть за собою затримку здійснення виплати лікарняних застрахованим особам.

Заступник начальника Управління Наталія АНТОНЕНКО наголосила на необхідності активізації роботодавців в частині організації роботи комісій з розслідування випадків гострих професійних захворювань. Результатом обговорення стало узгодження спільних рішень щодо удосконалення та оптимізації порядку організації та проведення таких розслідувань.

За інформацією начальника відділу з питань гігієни праці Управління Олени ВЛІЗЬКО до Управління надійшло 957 повідомлень про випадки захворювань медичних працівників, з них смертельних – 8. За всіма випадками утворені комісії із розслідувань, які станом на 23.11.2020 завершили роботу по 103 випадках, з яких 7 визнані як такі, що пов'язані із виконанням професійних обов'язків.

Серед основних причин продовження термінів розслідування – відсутність висновків профпатологів (186) та відсутність висновків епідрозслідувань, що пов'язані із оформленням карти епідеміологічного обстеження вогнища інфекційного захворювання (470).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі