Особливості робочого одягу від «АНВІ ГРУПП»

Спецодяг – це засіб індивідуального захисту. Частіше за все він використовується на виробництві й підприємствах для захисту від шкідливих та небезпечних для здоров’я факторів. Однак робочий одяг в Києві може бути й атрибутом корпоративного стилю, наприклад, для працівників готелів, магазинів чи банків. Робочий одяг в Україні представлений у великій кількості в інтернет-магазині «АНВІ ГРУП». Детальніше ознайомитись з асортиментом магазину робочого одягу в Києві ви можете за посиланням https://anvigroup.ua/rabochaya-odezhda/.

Для чого потрібний спецодяг?

Існують різноманітні види робочого одягу, які виконують різні функції. За допомогою фірмової уніформи, компанія виділяє своїх співробітників, підкреслює імідж компанії. Тут одяг грає більше декоративну функцію й вибір дизайну залежить тільки від вподобань керівництва.

При виборі робочого одягу важливо враховувати всі вимоги, щоб форма надійно захищала співробітників під час роботи. Спецодяг грає головну, захисну функцію й призначений для безпечної роботи співробітників на підприємстві. В цьому випадку до вибору робочої форми висуваються суворі вимоги, форма повинна бути високої якості. На деяких підприємствах по закону керівник зобов’язаний забезпечити співробітників захисним спецодягом.

Який буває спецодяг?

Весь робочий одяг можна умовно поділити на дві категорії. Один працює на імідж компанії (спеціальна форма), другий надійно захищає й забезпечує безпечні умови праці.

Розробляється спецодяг з врахуванням потреб та специфіки певної професії. Сигнальний жилет зі світловідбивними смугами просто необхідний працівникам дорожніх служб, а малярам потрібні комплекти, які надійно захищають від потрапляння фарби та інших лакофарбових матеріалів.

Для монтажника та зварювальника є спеціальні костюми, які забезпечують максимальний комфорт під час робочого процесу. Працівникам, які залучені в охороні відкритих об’єктів в холодну пору року, підійде утеплена куртка.

Роботодавець зобов’язаний турбуватися про умови праці й забезпечувати працівників на виробництві спеціальним одягом. При цьому нічого не заважає вам самостійно купити робочий одяг й використовувати його для активного відпочинку: на риболовлі, полюванні та ін. Головне, щоб характеристики відповідали типу виконуваних робіт. На сайті магазина «Анві Груп» ви знайдете великий вибір екіпірування всіх розмірів та призначень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі