
Новини компаній
20:54, 4 листопада 2020 р.
Все про контактні лінзи
Новини компаній
Коли людина з поганим зором перший раз вставляє лінзи - вонавідчуває приємний шок.Проте далеко не усі рішуче відмовляються від окулярів на користь лінз. І у цього є свої причини.
Які бувають лінзи
1. Заматеріаломвиготовлення
Лінзи можна розділити на два види:
- жорсткі;
- м'які.
Першими учені винайшли жорсткі лінзи з повітропроникного полімеру. Вони були не занадто зручними, тавід різкого руху могли випастиз ока. Сьогодні жорсткі лінзи, зрозуміло, стали набагато досконалішими - але, все ж, їх використовують тільки при крайній потребі. Наприклад, при деяких формах астигматизму тахворобах рогівки - кератоконусі такератоглобусі.
У цій ситуації жорсткі лінзи виконують відразу дві функції - коригують зір тазберігають форму, перешкоджаючи викривленню рогівки.
Вусіх інших випадках переважні м'які лінзи. Вони комфортні в застосуванні, відмінно пропускають повітря, не сушать ока йпрактично не відчуваються пацієнтами. Лінзи безперервного носіння AirOptixNight & DayAQUAhttps://mkl.ua/product/air-optix-night-day-aqua/ пропонує інтернет-магазин контактних лінз МКЛ. Матеріали, з яких їх роблять, постійно удосконалюються. На даний момент у продажу можна зустріти три види м'яких лінз:
- гідрогель - поступово відходить в минуле, але ще зустрічається;
- силікон-гідрогель - найпоширеніший на сьогодні матеріал, "дихаючий" та не дратівливий навіть для чутливих очей;
- водоградієнтний матеріал - новітній винахід. Він забезпечує максимальний доступ кисню до очей.
2. По режиму носіння
- Одноденні;
-лінзи планової заміни.
Одноденні лінзи - одноразові. Їх дістають з упаковки, надівають, а поносивши - знімають й викидають. Це зручно, оскільки одноденки не вимагають догляду, метушні з контейнерами й розчинами. Особливо важливо це для тих, хто часто ночує не удома: їздить у відрядження, багато подорожує або просто любить погуляти. Також одноденки ідеально підходять тим, хто носить лінзи від випадку до випадку, нерегулярно.
Лінзи планової заміни треба міняти раз в один, три, шість або дванадцять місяців. Їх, як правило, вибирають ті, хто носить лінзи щодня тахоче трохи заощадити: планові лінзи дешевші за одноденні.
3. За вмістом води
Чим більше води, тим м'якше лінза, татим більше кисню вона пропускає. Ще одна позиція, що свідчить проповітропроникністьлінзи, - коефіцієнт пропускання кисню. Тут теж - чим більше, тим краще.
4. По радіусу кривизнітадіаметру
Це, по суті, форма тарозмір лінзи. Ці два параметри визначає лікар при підборі лінз.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
12:55, Вчора
19:34, 22 квітня
live comments feed...