• Головна
  • 25 березня Службі безпеки України виповнюється 21 рік
15:30, 25 березня 2013 р.

25 березня Службі безпеки України виповнюється 21 рік

З нагоди 21-ої  річниці створення Служби безпеки України в обласному управлінні СБУ відбулися урочистості.

Начальник Управління Станіслав Курман привітав особовий склад  регіонального підрозділу СБУ з професійним святом та зазначив, що співробітники Управління і надалі будуть відповідально стояти на захисті державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб.

Упродовж 2012 року співробітниками Управління повернуто до державного бюджету 9 млн. грн., а до державного сектору економіки – товарно-матеріальних цінностей на суму майже 7 млн. грн.

За матеріалами Управління правоохоронними органами Сумщини порушено 21 кримінальну справу за фактами вчинення службових злочинів, у т.ч.  хабарництва. До кримінальної відповідальності  за вчинення корупційних дій судовими органами притягнуто 13 осіб, до адміністративної відповідальності – 23 особи.

        У взаємодії з правоохоронними структурами регіону викрито 3 організовані злочинні групи, учасники яких займалися контрабандою і розповсюдженням анаболічних стероїдів, торгівлею людьми, виготовленням та реалізацією наркотиків.

У сфері захисту державної таємниці за матеріалами сектору охорони держтаємниці Управління до адміністративної відповідальності притягнуто 28 осіб, зокрема за порушення встановленого законодавством порядку надання допуску та доступу до держтаємниці, безпідставне скасовування чи зниження грифу секретності матеріальних носіїв інформації.

 Начальник Управління Станіслав Курман підкреслив: запорукою цих результатів була і залишається тісна професійна співпраця з керівництвом обласної державної адміністрації, органами прокуратури, судовими органами, правоохоронними структурами регіону, органами місцевого самоврядування.

За позитивні результаті у службовій діяльності, а також за підсумками змагань, які щорічно традиційно проводяться в Управлінні з нагоди річниці створення СБУ, окремі співробітники отримали грамоти, подяки та інші нагороди. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...