• Головна
  • Сумські бійці відзначилися на чемпіонаті України
17:40, 29 вересня 2020 р.

Сумські бійці відзначилися на чемпіонаті України

26-27 вересня в місті Черкаси відбувся перенесений через карантин 17-й Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате, в якому взяли участь команди 10 областей. Сумщина була представлена спортсменами КДЮСШ «Авангард», клубу «Терра-Суми» та Охтирської федерації карате, вихованців тренерів Анатолія ЛОЗОВОГО, Віталія ГУТЕНКА і Вячеслава НЕСТЕРЕНКА, пише sportclub.sumy.ua.

Результат команди: 11 золотих, 12 срібних і 4 бронзові медалі.

Сумські бійці відзначилися на чемпіонаті України, фото-1

Переможцями у відкритих категоріях ката стали: Анастасія Д′АМІКО (19 р і ст), Андрій КОВАЛЬОВ (15-18 р), Таїсія ФОМЕНКО (11-12 р), Дмитро САПІЧ (11-12 р), Андрій БІЛОУС (7-8 р).

Призові місця в ката посіли: Анастасія Д′АМІКО (2 місце 15-18 р), Станіслав ЧАЛИЙ (2 місце 15-18 р), Нікіта ЦЕБІНОГА (2 місце 13-14 р), Іван МУРАШКОВСЬКИЙ (2 місце 11-12 р), Богдан БОГДАН (2 місце 10 р і мол), Костянтин ПУЗЬ (3 місце 15-18 р), Емілія РУДЕНКО (3 місце 11-12 р).

Золоті медалі в куміте завоювали: Сергій ІВЧЕНКО (17-18 р), Станіслав ЧАЛИЙ (17-18 р), Богдан ТИМЧЕНКО (13-14 р),

Срібні та бронзові медалі в куміте завоювали: Єгор ДАВИДОВ (2 місце 13-14 р), Емілія РУДЕНКО (2 місце 11-12 р), Таїсія ФОМЕНКО (2 місце 11-12 р), Іван МУРАШКОВСЬКИЙ (2 місце 11-12 р), Савелій ШКУРКО (3 місце 11-12 р).

В новому для нас виді змагань Фукуго (ката + куміте) бронзову медаль завоював Станіслав ЧАЛИЙ.

Сумські команди перемогли в командному куміте в категоріях юнаків 15-16 р (Костянтин ПУЗЬ, Станіслав ЧАЛИЙ, Артем КОЗАЧОК і ІВАН ТРОЦЕНКО), юнаків 13-14 р (Богдан ТИМЧЕНКО, Єгор ПАНАСЮРА, Єгор ДАВИДОВ), дівчат 11-12 р (Таїсія ФОМЕНКО, Вікторія МОХОВА).

Срібло завоювали наші команди в куміте для юнаків 13-14 р (Максим НЕДОШИВКІН, Артем ШЕВЕЛЬОВ, Нікіта ЦЕБІНОГА), дівчат 11-12 р (Емілія РУДЕНКО, Вероніка СВІТЛОВА) і юнаків 11-12 р (Дмитро САПІЧ, Іван МУРАШКОВСЬКИЙ, Савелій ШКУРКО)

Відмінний виступ команди став першим подарунком клубу «Терра-Суми», який цієї осені святкує свій 30-річний ювілей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію