
фото
09:52, 14 вересня 2020 р.
На Сумщині зупинили п’яного водія, якого раніше позбавили права керування
фото
На автодорозі національного значення патрульні зупинили водія, позбавленого права керування, у стані алкогольного сп’яніння.
Нещодавно, патрулюючи автодорогу національного значення Н 12 “Суми — Полтава”, у Тростянці, інспектори зупинили водія автомобіля Opel за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм вартові порядку виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Також 23-річний чоловік не мав посвідчення водія. Воно й не дивно, адже керманич був позбавлений водійських прав за керування в стані сп’яніння. Інспектори запропонували водієві пройти огляд на місці зупинки, на що він погодився. Результат позитивний — 1, 53 проміле.
На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 126 (Керування особою, яка позбавлена права керування транспортними засобами) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування чоловіка відсторонили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:46
Вчора
15:12
Вчора
ТОП новини
Оголошення
07:09, 7 листопада
11:19, 1 листопада
19:25, 7 листопада
3
15:00, 5 листопада
1