
12:33, 7 вересня 2020 р.
У Сумах псевдобанкір залишив пенсіонера без 25000 грн
До Сумського відділу поліції звернувся житель обласного центру. Він розповів правоохоронцям, що вдень на його мобільний телефон зателефонував незнайомець, який представився працівником банку.
Співрозмовник пояснив пенсіонеру, що його картку буде заблоковано. Для уникнення її блокування, необхідно виконати певні дії.
Чоловік виконав усі вказівки «банківського працівника», і тільки згодом, коли виявив, що з рахунку зникли 25 000 гривень, зрозумів, що його обманули.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».
Поліцейські застерігають громадян не довіряти незнайомим співрозмовникам, ким би вони не представлялись. Працівники банків ні в якому разі не будуть вирішувати будь-які фінансові операції з картками клієнтів поза межами банківських установ та не будуть випитувати у вас конфіденційну інформацію по них. Будьте розсудливими і не дайте себе ошукати.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:46
Вчора
15:12
Вчора
ТОП новини
Оголошення
07:09, 7 листопада
11:19, 1 листопада
19:25, 7 листопада
3
15:00, 5 листопада
1