
фото
10:40, 7 вересня 2020 р.
ДТП на Сумщині: не розминулися мопед і КамАЗ
фото
Подія сталася учора, близько 11:20, на ґрунтівці поблизу села Малий Бобрик, що на Краснопільщині. В результаті зіткнення мопеда та вантажівки до лікарні потрапив 56-річний мопедист.
Як попередньо встановили працівники поліції, місцевий житель, будучи за кермом мопеда, не впорався з кернуванням і допустив зустрічне зіткнення з вантажним авто, що належить місцевому підприємству.
В результаті аварії чоловік отримав травму лівої ноги, і наразі перебуває в ортопедичному відділення обласної лікарні.
Правоохоронці встановили, що на момент зіткнення обидва керманичі були тверезі. Наразі і машина, і двоколісник з місця ДТП вилучені та знаходяться на спеціальному майданчику Краснопільського відділення поліції.
За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 КК України, в рамках якого остаточно встановлюють причини і обставини автоаварії.


Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:37
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада