У Сумах за ініціативи міського голови одинокі пенсіонери безоплатно отримуватимуть хліб

26 серпня міський голова Олександр Лисенко та ТОВ «Сумська паляниця» підписали Меморандум про співпрацю, започатковуючи пілотний проєкт «Соціальний хліб».

Очільник Сум наголошує, - метою проєкту є підтримка незахищених мешканців громади та надання їм на безоплатній основі хлібобулочних виробів.

«Для нас завжди на першому місці була ефективна система соціального захисту населення, особливо в критичних ситуаціях. Саме такою за останній час стало поширення коронавірусу, - зауважив Олександр Лисенко. - Тому ми посилили роботу по виявленню потребуючих у допомозі. А паралельно – й пошуки потенційних партнерів, які мають бажання та змогу допомагати мешканцям, що опинилися в складних життєвих обставинах».

Соціальним партнером проєкту виступило товариство «Сумська паляниця».

Наразі, реалізація «пілоту» дозволить безкоштовно надавати хліб особам, які обслуговуються терцентром «Берегиня» - одиноким пенсіонерам, особам з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду та обслуговуються соціальними робітниками на дому.

Також проєкт стосується осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень та із захворюванням ДЦП, які обслуговуються товариством «Феліцітас», та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і обслуговуються центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«На сьогодні в місті майже тисяча мешканців, які перебувають в складних життєвих обставинах. З них 700 осіб постійно обслуговуються соціальними робітниками терцентру «Берегиня» в домашніх умовах. Даний проєкт – ще один крок до підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для потребуючих сумчан», - зауважив міський голова Олександр Лисенко.

Як повідомляють у департаменті соціального захисту населення, вже з 27 серпня 200 одиноких пенсіонерів безоплатно отримуватимуть хліб, який їм доставлять соціальні працівники.

У Сумах за ініціативи міського голови одинокі пенсіонери безоплатно отримуватимуть хліб, фото-1 У Сумах за ініціативи міського голови одинокі пенсіонери безоплатно отримуватимуть хліб, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі