• Головна
  • На Сумщині активно впроваджуються нові підходи до споживчої політики
16:00, 12 березня 2013 р.

На Сумщині активно впроваджуються нові підходи до споживчої політики

Микола КОЦУПІЙ: «Нині на Сумщині активно впроваджуються нові підходи до споживчої політики, створюються умови для європейської якості життя людей»

На цьому в ході брифінгу з нагоди Всесвітнього для захисту прав споживачів наголосив начальник інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області.

«Стратегічна мета реформ, які нині відбуваються в державі, – досягнення нової якості життя громадян. Споживча сфера є одним із важливих інструментів досягнення бажаної мети», – підкреслив посадовець.

За словами начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області Миколи Коцупія, упродовж 2012 року до установи надійшло 536 звернень. Найбільше людей турбували питання щодо якості надання послуг – 301 звернення, якості непродовольчих товарів (мобільних телефонів, побутової техніки, взуття та одягу) – 206, якості продовольчих товарів – 26 звернень, придбання товарів через Інтернет, поза торговельними або офісними приміщеннями тощо. За результатами розгляду скарг жителям Сумщини повернуто 142,4 тисячі гривень.

В інспекції створені всі необхідні умови для реалізації громадянами їх конституційних прав, зокрема, на письмове звернення та особистий прийом, зазначив керівник установи.

«Працює приймальна (в тому числі, у суботу та святкові дні). Спеціалісти-юрисконсульти та фахівці установи щодня надають вичерпні консультації та роз’яснюють громадянам їх права як споживачів. За бажанням жителі області можуть брати участь у перевірці поданих звернень», – пояснив Микола Коцупій.

Посадовець запевнив, що інспекція й надалі якісно виконуватиме поставлені перед нею завдання, – дотримання високих стандартів якості продуктів харчування, товарів та послуг, адже від цього залежить здоров’я та добробут жителів Сумщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...