У лікарнях Сум тривають ремонтні роботи

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» капітально ремонтували приміщення, де розміщуватиметься реабілітаційне відділення, а також готували проєктно-кошторисну документацію на заміну ліфта лікувального корпусу № 1.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» продовжували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення (вул. Металургів, 38).

У КНП «Клінічна лікарня № 5» завершували капітальний ремонт хірургічного корпусу (хірургічне відділення № 1 та хірургічне відділення № 3). А також проводили капремонти приміщень на першому та п’ятому поверсі поліклініки та в хірургічному корпусві № 1 для організації надання медичної допомоги хворим з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» доробляли капітальний ремонт фасаду КДВ № 2 (вул. Троїцька, 28) та поточний ремонт централізованої подачі кисню до нового корпусу (вул. Троїцька, 28), капітально ремонтували приміщення на другому поверсі (вул. Троїцька, 28). Також розробляли проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3), капітальний ремонт будівлі старого корпусу (вул. Троїцька, 28) проходили експертизу на капітальний ремонт переходу між будівлями старого та нового корпусів (вул. Троїцька, 28), а також отримували нове медичне обладнання.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» далі виконували капітальний ремонт першого, другого, третього та четвертого поверхів жіночої консультації, систем водопостачання, електрозабезпечення, опалення (третій і четвертий поверхи) жіночої консультації, технічне переоснащення систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та пожежного спостереження жіночої консультації. А ще отримали апарат штучної вентиляції легень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі