У сумських школах будуть уроки по дзюдо

У загальноосвітніх школах України скоро з’явиться нова навчальна програма — програма з фізкультури, модуль «Дзюдо». Програма розрахована на учнів 1-11 класів та шкільних гуртків дзюдо.

Авторами проекту стали фахівці Федерації дзюдо України: гостренер штатної збірної команди України з дзюдо Михайло Руденко, віце-президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк та заслужений тренер України Сергій Дуброва. Комісія з фізкультури науково-методичної ради Міносвіти своїм рішенням від 8 липня привласнила навчальній програмі з дзюдо гриф «Рекомендовано Міносвіти», пише ВШ.

Відзначимо, що програма розроблена для підвищення рівня професійної майстерності вчителів фізкультури середніх шкіл, з метою популяризації дзюдо серед підростаючого покоління, розвитку культури здорового способу життя. Також вона сприятиме вихованню у школярів цінностей, які пропагує дзюдо в сучасному світі: повага, дружба, скромність, честь, щирість, ввічливість. Програма буде включена не тільки в зміст шкільного предмета «фізкультура», а й у план позаурочної діяльності середніх загальноосвітніх шкіл.

У сумських школах будуть уроки по дзюдо, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі