Як приватизувати гараж, що знаходиться в гаражному кооперативі?

Як приватизувати гараж, що знаходиться в гаражному кооперативі?, фото-1

Виплативши всю суму за право володіння майном, людині варто зрозуміти, чи потрібно йому приватизувати свій гараж в гаражному кооперативі. Реєстрація права власності дозволяє повноцінно розпоряджатися нерухомістю та здійснювати з нею будь-які угоди. Тому приватизувати гараж не буде зайвим, якщо ви хочете стати повноцінним власником.

Яким чином можна приватизувати гараж, що знаходиться в гаражному кооперативі? Переклад державної власності в приватну називають приватизацією. Дана процедура на https://ravgroup.kiev.ua/uslugi/privatizacziya-garazha-uzakonit-garazh.html доступна для власників муніципального майна, бажаючих оформити його на себе. Приватизувати можна різні об'єкти, наприклад квартиру або земельну ділянку. Головне, щоб нерухомість перебувала у власності у держави, а людина мала на неї права та могла підтвердити даний факт документально.

Приватизувати гараж в гаражному кооперативі не можна, враховуючи той факт, що він не перебуває у володінні у держави. Тому більш правильно буде говорити про реєстрацію прав в державному Реєстрі. Відзначимо, що дані процедури досить схожі, тому люди нерідко називають цей процес приватизацією. Тому для зручності читачів будемо використовувати обидва терміни.

Важливо! Коли буде виплачений останній внесок в кооператив, людина стає повноправним власником майна. Однак, по суті, він може їм тільки розпоряджатися тому, як без свідоцтва про право власності неможливо здійснювати будь які операції.

Окремо відзначимо, що до тих пір, поки людина не зареєструвала на себе право володіння, йому варто потурбуватися про знесення боксу. Наприклад, держава забажає на цьому місці прокласти дорогу, і тоді людина просто втратять свій об'єкт. Але якщо у власників є свідоцтво про реєстрацію гаража, то тоді їм буде надана компенсація.

Інше питання, як саме виконати дану процедуру, щоб не виникло проблем. Тому як потрібно заздалегідь врахувати різні моменти, щоб потім не довелося витрачати на це час. Зокрема потрібно зібрати конкретний перелік документів, необхідний для реєстрації.

Як вже з'ясувалося, зареєструвати свій гараж треба, якщо не хочеться його втратити. Однак не тільки саму споруду доведеться оформляти, але ще і ділянку під нею. Може здатися, що досить буде оформити приміщення, що стоїть на землі. Після цього можна буде їм повноцінно розпоряджатися і навіть продавати. Але не варто забувати й той момент, що, якщо земля належить муніципальному утворенню, то тоді є ризик, що колись можуть наказати звільнити дану ділянку. І в цьому випадку вже складно буде щось зробити, тому як право на земельну територію у людини немає.

У будь-якому випадку починати варто саме з реєстрації самого гаража, і проблема полягає в тому, що необхідних документів у членів кооперативу, як правило, немає. Отже, потрібно подбати про отримання офіційних паперів, а потім вже звертатися до державного органу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі