Сумчанин отримав Премію за особливі досягнення в розбудові країни

Це Премія Кабміну України за особливі досягення молоді в розбудові країни. Розпорядження про це з'явилося від 22 липня.

Премію Кабміну отримав Андрій Букін. Він - виконавчий директор громадської організації “Студія правових та соціальних досліджень” в м. Суми, громадський активість, учасник АТО, волонтер, пише Спецкор.

Сумчанин отримав Премію за особливі досягнення в розбудові країни, фото-1

З початком Антитерористичної операції на Сході України Андрій Букін стає волонтером, який збирає та доставляє допомогу бійцям 27-ї реактивної бригади, 15-му батальйону територіальної оборони та іншим військовим формуванням, які виконують завдання в Луганській та Донецькій областях.

За рік активної діяльності волонтерський центр, який виник за ініціативи Андрія Букіна, здійснив понад 70 поїздок у зону АТО. Свою першу поїздку як волонтер здійснив 6 червня 2014 року. А вже в серпні 2015 року сам пішов служити.

Премія йому присуджена:

"За національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях", - йдеться у розпорядженні Кабміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі