На Сумщині прокуратура вимагає повернення в комунальну власність земельних ділянок вартістю майже 3 млн грн

Роменською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області в інтересах держави заявлено позов про визнання недійсним договору про надання послуг та повернення земельних ділянок для ведення підсобного сільського господарства площею 93 га та вартістю майже 3 млн грн.

Встановлено, що у 2019 році між Комунальним закладом «Перша обласна спеціалізована лікарня м. Ромни» та Товариством з обмеженою діяльністю укладено договір про надання послуг щодо соціореабілітації психічно хворих через трудову діяльність та соціальну реадаптацію, зокрема вирощування сільськогосподарської продукції. Сторони домовились здійснювати заходи на земельних ділянках, які знаходяться в постійному користуванні закладу на території Пустовійтівської та Бобрицької сільських рад Роменського району.

Проаналізувавши умови оспорюваного договору, можна дійти висновку, що сторони фактично приховали оренду земельної ділянки. Однак земельним законодавством не передбачено право постійного користувача розпоряджатись землею шляхом передачі її іншим особам у платне користування. Відтак спірний договір не відповідає вимогам законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі