Кілька будинків у Сумах залишилися без води

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Харківська, 25, пр-т М. Лушпи, 43/2, вул. Г. Кондратьєва, 148 (заміна стояків у квартирах), вул. Харківська, 26/1 (заміна стояків у квартирі), пр-т М. Лушпи, 39, вул. Прокоф’єва, 36 (заміна кранів у квартирах), пр-т М. Лушпи, 23 (заміна кранів у квартирі), вул. О. Береста, 5, вул. Прокоф’єва, 30 (заміна каналізаційних стояків у квартирах), вул. Шевченка, 2 (заміна кранів у квартирі), вул. Іллінська, 12 (заміна кранів у квартирі), вул. Нахімова, 19, 36 (заміна стояків у квартирах), вул. СКД, 10 (встановлення лічильників у квартирі), вул. Харківська, 40/2, вул. Охтирська, 29 (заміна кранів у квартирах), вул. Івана Сірка, 31 (заміна кранів у квартирі),

вул. С. Табали (Сєвєра), 52Б, вул. Глінки, 11 (заміна корінних кранів у квартирі), вул. Нижньосироватська, 54 (заміна труб у квартирі), вул. Реміснича, 6 (заміна кранів у квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі