У Сумах безхатько три тижні годував собаку, яка впала у 4-метрову яму

Про цей випадок дізналися місцеві волонтери. Вони розшукували двох собак, які жили поблизу «Технології» і яких не було видно останні декілька днів, пише everyday.sumy.ua.

У пошуках тварин дівчата обходили район Ковпака, поблизу гаражів, та територію так званого «польського містечка». Тут їм трапився безхатько. Він сказав, що розшукуваних песиків не бачив, натомість розповів, що посеред поля в каналізаційний люк, глибиною не менш як чотири метри, впала собака ще три тижні тому. Вона скавчала, а вилізти самотужки, звісно, не могла. Чоловік нічим не міг зарадити тварині, окрім того, як постійно її підгодовувати. Щодня за декілька кілометрів він ходив провідувати собаку і ділився з нею харчами, які міг знайти для себе і для нещасної хвостатої. Воду, найвірогідніше вона пила дощову після утворення калюж.

У Сумах безхатько три тижні годував собаку, яка впала у 4-метрову яму, фото-1

Дівчата, коли дізналися про цей випадок, одразу повідомили директора КП «Центр догляду за тваринами» СМР Володимира Катишева і на місце виїхала рятувальна група.

У Сумах безхатько три тижні годував собаку, яка впала у 4-метрову яму, фото-2

За словами Володимира Катишева, вони спустилися до ями і забрали собаку. «Її оглянули і відправили на перетримку до ветеринарного лікаря, – розповів керівник Центру догляду за тваринами. – Це дівчинка віком до 5 років. Ми вже намагалися її спіймати, аби стерилізувати, але нам це так і не вдалося. Тепер собака буде стерилізована, вакцинована від хвороб та сказу і відправлена на місце свого постійного перебування – в район вулиці Тополянської. Там нею опікуватимуться волонтери».

У Сумах безхатько три тижні годував собаку, яка впала у 4-метрову яму, фото-3

І Володимир Катишев, і волонтери подякували безхатьку, який ділився їжею з чотирилапою, за його людяність і чуйність, а яму позначили великими гілками, аби туди знову ніхто не впав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11.5 дуже добре
(8 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
3 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі