Хто з сумчан залишився без води?

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Заливна, 1 (заміна кранів та стояків в квартирі) пр-т М. Лушпи, 9 (заміна стояків ХВП та ГВП у квартирі), пр-т М. Лушпи, 23 (заміна кранів ХВП у квартирі), вул. Петропавлівська, 101 (встановлення лічильників ХВП та ГВП у квартирі), вул. О. Береста, 5 (заміна кранів та стояків ХВП та ГВП у квартирі), вул. Іллінська, 12 (заміна кранів ХВП та ГВП у квартирі), вул. Котляревського, 1/1 (заміна стояків ХВП у квартирі), вул. Р. Атаманюка, 41, 51 (заміна труб ХВП у квартирах), вул. Генерала Чибісова, 13, вул. Ковпака, 43 (заміна кранів ХВП у квартирах), просп. Курський, 135 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), пр-т М. Лушпи, 20/1 (заміна кранів ХВП у квартирі), вул. Івана Сірка, 31, вул. СКД, 14 (заміна кранів ГВП у квартирах), вул. С. Табали (Сєвєра), 30 (заміна стояків ХВП та ГВП у квартирі) пр-т М. Лушпи, 20 (заміна кранів ХВП та ГВП у квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі