Обладнання для бездротової мережі

У зв'язку з прогресивним розвитком бездротових мереж, все більше керівників компаній, як невеликих, так і великих корпорацій, стикаються із завданням по необхідності впровадження бездротової мережі або повноцінного переходу від кабельної інфраструктури до Wi-Fi мережі.

Головним питанням є підбір обладнання. Адже від правильного вибору компонентів системи залежить надійність, продуктивність і функціонал мережі в цілому. Варто так само подумати про майбутнє при підборі обладнання. Так як технології електронних пристроїв розвиваються все швидше і швидше, необхідно закладати в проект моделі обладнання, здатні забезпечити ефективне використання інформаційних технологій не тільки зараз, але і в найближчому майбутньому. Це дозволить в подальшому уникнути додаткових витрат, пов'язаних з модернізацією мережі.

Вигідно придбатиобладнання для інтернету 3/4 / 5G ви можете, пройшовши за посиланням https://555tv.com.ua/product-category/oborudovanie-dlya-interneta-3-4-5g/ вже зараз!

Ні для кого не секрет, що обладнання для побудови професійних бездротових мереж є перспективною нішею для IT компаній, і на сьогоднішній день список даних компаній продовжує збільшуватися. Тому, роблячи вибір у бік впровадження бездротової мережі, дуже важливо звернутися до висококваліфікованих фахівців, які зможуть правильно скласти специфікацію, грунтуючись на основних вимогах, пропонованих до Wi-Fi мережі Вашого проекту.

Основні компоненти бездротової мережі:

  • контролер Wi-Fi точок доступу (АС),
  • Wi-Fi точка доступу (AP),
  • антени Wi-Fi точок доступу,
  • маршрутизатор,
  • комутатор (switch),
  • бездротові адаптери та ін.

Контролер - центр Wi-Fi мережі

Контролер бездротових точок доступу не тільки виконує функцію управління, а й відповідає за безпеку мережі, моніторинг, розподіл навантаження між точками доступу, забезпечення безшовного покриття, реалізацію гостьового доступу і т. Д. Використання контролера полягає в розширенні функціоналу і продуктивністі Wi-Fi мережі, скоротивши час локалізації усунення несправностей, тим самим знизивши експлуатаційні витрати по обслуговуванню бездротової мережі.

Точка доступу - вузол Wi-Fi мережі

Точка доступу є основним пристроєм в структурі бездротової мережі, який відповідає за об'єднання всіх елементів мережі в єдине ціле, як безпосередньо суміжних точок доступу, так і периферійних пристроїв, що підключаються по бездротовому протоколу. Кожна точка доступу забезпечує свою зону покриття, яка залежить від потужності передавача пристрою, перешкод поширенню сигналу (стіни, перегородки, стелажі та ін.)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі