
фото
16:30, 1 березня 2013 р.
До Сумщини намагалися ввезти 5 кг наркотиків
фото
28 лютого 2013 року спільною міжвідомчою оперативною групою, до складу якої ввійшли співробітники відділу «Юнаківка» та Сумського РВ УМВС України в Сумській області, в одному з приватних помешкань н.п. Олексіївка, що у Сумському районі, виявлено речовину рослинного походження загальною вагою близько 5 кг.
Інформація про зберігання наркотичної речовини, а також про можливе її переміщення через кордон громадянами України, прикордонники отримали напередодні.
В ході проведення добровільного огляду помешкання, в якому перебували троє громадян України, правоохоронцями за допомогою службового собаки на горищі та в кімнаті біля печі виявлено близько 5 кг речовини рослинного походження сіро-зеленого кольору з характерним запахом коноплі. Речовина знаходилася у сірникових коробках, скляних банках, також виявлено більше 20 сушених кущів конопель та скляну банку з насінням конопель.
Речовину вилучено встановленим порядком та передано для проведення експертизи, від результатів якої залежатиме подальша доля 39-ти, 35-ти та 31-річних громадян України.

Фото_РРП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:11
ТОП новини
Оголошення
12:22, 2 червня
7
15:01, 3 червня
11:55, 27 травня
49
23:46, 8 червня
live comments feed...