• Головна
  • У Сумах 22-річна водійка на підпитку в’їхала в будівлю. Жінку госпіталізували
фото
12:49, 3 липня 2020 р.

У Сумах 22-річна водійка на підпитку в’їхала в будівлю. Жінку госпіталізували

фото

2 липня, вночі, близько 1 години 30 хвилин, патрульні отримали повідомлення про ДТП із травмованими на вулиці Охтирській. У повідомленні йшлося про жінку, яка здійснила наїзд на перешкоду.

Приїхавши на місце автопригоди, інспектори виявили біля нежитлового будинку автомобіль Daewoo Lanos з механічними пошкодженнями. У салоні ж сиділа жінка з явними ознаками алкогольного сп’яніння. На питання, що сталося, вона лише відповіла, що взяла автівку в знайомих. Керманичку з тілесними ушкодженнями шпиталізували до лікарні.

Попередньо, патрульні з’ясували, що спочатку жінка була в автомобілі в якості пасажирки. Потім вона попрохала водія зупинитися біля магазину та взяти їй кави, що чоловік і зробив. Тим часом 22-річна жінка сіла за кермо й поїхала. Однак поїздка виявилась не тривалою. Вона, не вибравши безпечної швидкості руху, не впоралась із керуванням та допустила наїзд на будівлю.

Для з’ясування всіх обставин події патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення