Нова локація на мапі міста Суми, де можна замінити посвідчення водія та зареєструвати нове авто

Отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС стало ще зручніше. Відтепер відновити посвідчення водія у випадку втрати або викрадення, замінити посвідчення старого зразка на нове, отримати послугу первинної реєстрації авто, перереєструвати авто в зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання, можна у Центрі надання адміністративних послуг у місті Суми за адресою: вулиця Горького, 21.

Це стало можливим завдяки реалізації узгодженого рішення про співпрацю між регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Сумській області (філія ГСЦ МВС) та виконавчим комітетом Сумської міської ради, яке було укладене у червні цього року.

«Результатом такого співробітництва, - говорить заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Сумській області (філія ГСЦ МВС ) Дмитро Олейник, - є розширення мережі послуг сервісних центрів МВС, зменшення навантаження на сервісні центри МВС, а також поява нових зручних комплексів послуг для громадян. Головне – ми працюємо з людьми та для людей, зміцнюючи довіру до державних послуг.Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи, і спільний проект з місцевими органами влади для досягнення цієї мети є логічним кроком. Очікуємо, що співпраця державних установ сприятиме децентралізації державних послуг та забезпечить максимальне наближення послуги до споживача.

У нас спільна мета – зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Адже головним пріоритетом реформи в наданні послуг МВС залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які громадяни витрачають для отримання послуг та підвищення якості обслуговування громадян».

Адміністратори ЦНАП, які приймають заяви на отримання послуг сервісних центрів МВС, пройшли навчання в територіальному сервісному центрі МВС № 5946 (м. Суми) та готові до роботи.

Для громадян алгоритм отримання послуг не ускладнюється, вартість на змінюється. Клієнт може звернутись до ЦНАП, надавши необхідні документи, та отримати послугу. Наприклад при зміні прізвища, або у разі зміни адреси, заявник, отримуючи нову ID-картку, може одразу обміняти посвідчення водія чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Адміністратор ЦНАП отримує документи та заяву від замовника послуги. Перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС для подальшого опрацювання.

Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію ТЗ виготовляється та видається клієнту. І це одні з небагатьох державних послуг, що наразі надаються державними установами одразу на місці і не потребують додаткового (повторного) візиту.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви; неділя і понеділок – вихідні.

Разом з тим нагадуємо, що:

Запис громадян в електронну чергу до територіальних сервісних центрів МВС № 5946 м. Суми, № 5942 м. Конотоп та № 5943 м. Охтирка проводиться через функціонал на сайті ГСЦ МВС https://equeue.hsc.gov.ua/#/login

Запис громадян для обслуговування в територіальних сервісних центрах МВС № 5941 м. Глухів, № 5944 м. Ромни та № 5945 м. Шостка проводиться за номером телефону регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області (філія ГСЦ МВС (0542) 66-88-42.

Для швидкого інформування та консультування громадян на офіційній сторінці сайту Головного сервісного центру МВС та у Facebookбез вихідних і перерв працюєчат-бот, телефон контакт-центру (044) 290-19-88.

Також всю необхідну інформацію про послуги сервісних центрів МВС та порядок їх отримання ви зможете дізнатись за посиланнямhttp://sum.hsc.gov.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі