Реклама
14:00, 17 вересня

Плюси навчання через Skype

Реклама

Інтернет все більше і активніше займає одну з ключових позицій в житті людей. Не залишилася осторонь і сфера освіти: онлайн-курси, відеолекції і інтерактивні заняття є останніми трендами в даній області. Сьогодні поговоримо про одне з найбільш спірних напрямків - онлайн-репетиторстві, виділимо його основні плюси і мінуси, а також позначимо ключові моменти, на які варто звернути увагу для максимальної ефективності занять.

Пройшовши за посиланням https://planetaclub.com.ua/repetitory-onlayn, ви можете залишити заявку на онлайн заняття з репетитором!

В Україніі і країнах СНД репетитор по скайпу є новинкою: на це вказує недовіру населення до даного виду навчання. Однак в західних країнах онлайн-репетиторство практикується вже більше 10 років і щільно увійшло в інструментарій передових викладачів. Серед безперечних плюсів дистанційних репетиторів можна назвати:

  • Гнучкість у виборі годин навчання, що має на увазі, як і можливість втиснути репетитора в свій щільний графік, так і економію часу для відпочинку і життя.
  • Онлайн-репетитор є демократичним рішенням, щодо цінової політики, альтернативою традиційним заняттям.
  • Скайп надає можливість запису ключових моментів уроку, що є корисною опцією для учня, так як для повторення матеріалу не потрібно звертатися до підручників або брати повторне заняття.
  • Дитина знаходиться під контролем батьків: вирішується проблема безпеки дитини, адже час, зручний для викладача і учня, може бути пізно.
  • Батьки можуть контролювати хід уроку і якість викладання.
  • Викладач може використовувати передові технології для цікавої та захоплюючої подачі матеріалу.
  • Особливо популярно використання онлайн-репетиторства в вивченні іноземних мов. По-перше, є можливість занять з носієм мови, що безсумнівно корисно тим, хто хоче навчиться говорити іноземною. По-друге, в маленьких містах можуть бути відсутні компетентні викладачі по які поширеним європейським мовам, таким як іспанська, датська, італійська.

Як же підібрати гарного викладача?

Знайомство з викладачем (якщо є така можливість) варто проводити особисто. Це допоможе дитині легше адаптуватися, а батькам упевниться в компетентності репетитора. Не завадить оптимізація своїх технічних можливостей, а також варто дізнатися наявність таких у репетитора. Крім того, для вивчення багатьох предметів (таких як математика, фізика, хімія) потрібно електронна дошка. На перших заняттях варто оцінити підготовку викладача до уроку: наявність оцифрованих матеріалів, специфіку подачі інформації, стратегію спілкування з дитиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...